Rozwój turystyki nad morzem na przestrzeni kilkudziesięciu lat

 ›  ›  ›  › Rozwój turystyki nad morzem na przestrzeni kilkudziesięciu lat

Folwark na Półwyspie,Rekreacja,Szetlandy

Rozwój turystyki nad morzem na przestrzeni kilkudziesięciu lat

Rozwój turystyki nad morzem na przestrzeni kilkudziesięciu lat
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

agroturystyka (5)To oczywiste że obecnie turystyka nad morzem jest doskonale rozwinięta, jednak jeszcze kilkanaście lat temu nie było tak dobrze i kolorowo. Po pierwsze kiedy granice państwowe nie były otwarte dla nas i dla obcokrajowców, a można je było przekroczyć jedynie przy posiadaniu aktualnego paszportu, wiele osób nie wybierało Polski jako dobrego państwa turystycznego do zwiedzania. Również możliwości prywatnych przedsiębiorców nie były tak duże, a inwestowanie w turystykę hotelową tak wysokie. Dziś w każdej nadmorskiej miejscowości mieszkańcy i nawet przyjezdni inwestorzy lokują pieniądze przede wszystkim w nieruchomości turystyczne, do jakich należ domki letniskowe, ośrodki wczasowe, prywatne kwatery i wielogwiazdkowe hotele. Pod tym względem turystyka w ostatnich latach bardzo urosła, a obcokrajowcy o wiele chętniej przyjeżdżają do naszego kraju, niżeli dwadzieścia lat temu. Doskonale pamiętamy czasy komunizmu, kiedy na półkach sklepowych nic nie można było dostać, a dobro luksusowe było dostępne jedynie w Peweksie, wtedy nawet turystyka nie miała w Polsce prawa bytu, albowiem żaden przedsiębiorca nie był w stanie zapewnić takich warunków turystycznych dla gości, jakich by sobie życzyli.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

Rozwój turystyki nad morzem na przestrzeni kilkudziesięciu lat Reviewed by on sobota, Wrzesień 24th, 2016 .

To oczywiste że obecnie turystyka nad morzem jest doskonale rozwinięta, jednak jeszcze kilkanaście lat temu nie było tak dobrze i kolorowo. Po pierwsze kiedy granice państwowe nie były otwarte dla nas i dla obcokrajowców, a można je było przekroczyć jedynie przy posiadaniu aktualnego paszportu, wiele osób nie wybierało Polski jako dobrego państwa turystycznego do zwiedzania.

ABOUT AUTHOR /

Slowa kluczowe: fluorokrzemian glinu, orienteering miejski na imprezę integracyjną, GAP Fakturowy BMW, busy do danii szamotuły, Fotoprzekaźnik Sick, Szamba Betonowe Piaseczno, lpk110, Drepo zadaszenia tarasów, przesłony wodoszczelne, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen