Katowice – czy warto?

 ›  ›  ›  › Katowice – czy warto?

Pojezierze Gostynińskie,Rymanow nocleg z dzieckiem,Turystyka

Katowice – czy warto?

Katowice – czy warto?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wakacje16.jpgByłeś kiedyś w Katowicach? Ty też uważasz, że to miejsce to tylko kopalnie i spaliny? Jak bardzo się mylisz! Jedno z popularniejszych i większych miast na Śląsku to kopalnia wielu wspaniałych miejsc, które tylko czekają aż je odwiedzisz. Gwarantujemy, że się w nich zakochasz!
Turystyka tutaj rozwija się z błyskawicznym tempie, z dnia na dzień. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe hotele, hipsterskie kafejki, czy parki przystosowane do historycznych spacerów. Nie brakuje również miejsc do typowego zwiedzania jak Muzeum Śląskie, mogące poszczycić się wieloma wspaniałymi eksponatami. Przyjedź i wpadnij zobaczyć piękny architektonicznie Nikiszowiec, wypij kawę na dopiero co wybudowanym rynku i daj się oczarować bożonarodzeniowemu jarmarkowi. Wypijesz na nim aromatyczny miód pitny oraz grzaniec śliwkowy, a kiedy złapie Cię pierwszy głód, zaspokoisz go w wegańskim i niezwykle popularnym w Katowicach Złotym Ośle. Przekonaj się, że Śląsk to nie tylko kopalnie i zaplanuj weekendowy wyjazd do tego pięknego miasta.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

Katowice – czy warto? Reviewed by on czwartek, Grudzień 10th, 2015 .

Byłeś kiedyś w Katowicach? Ty też uważasz, że to miejsce to tylko kopalnie i spaliny? Jak bardzo się mylisz! Jedno z popularniejszych i większych miast na Śląsku to kopalnia wielu wspaniałych miejsc, które tylko czekają aż je odwiedzisz. Gwarantujemy, że się w nich zakochasz! Turystyka tutaj rozwija się z błyskawicznym tempie, z dnia na dzień.

ABOUT AUTHOR /

Slowa kluczowe: highlightersmink, szkiełkowanie kraków, vetrex-v90-alphaline, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, onlynails cennik, bcaa katowice sklep, armatura łazienkowa Apavisa, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, balayage kraków, Tanie multiplikatory, kompleksowe usługi ślusarskie kraków